Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Multimedia keyboard MC-5005, USB, Color: Black, US Layou
Достапност:
Шифра: 44032
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 349

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Multimedia keyboard MC-5005, USB, Color: Black, US Layout, Number of hot-keys: 10, Ergonomic design, Quiet operation
Напреден Филтер
Бренд Modecom
Пакет (тастатура)
Приклучок USB
Можеби ќе Ве интересира