Genius SlimStar C130, USB Keyboard + Mouse combo, Color: Black, Chocolate keys style with softly rounded edges

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Genius SlimStar C130

 • Бренд: Genius
 • Краток опис: Genius SlimStar C130, USB Keyboard + Mouse combo, Color: Black,
 • Шифра: 43900
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена:

  649 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 649 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

EU 2-Prong Laptop Adapter Powe

EU 2-Prong Laptop Adapter Powe

EU 2-Prong Laptop Adapter Power Cord Cable Lead 2 Pin..

Редовна Цена 139 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

139 Ден.

ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP

ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP

ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP), PCIE/PCIE 2.1, Radeon HD 5450, 1GB DDR3 64bit, Engine CLK (MHz) 650..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

CoolerMaster IC-Essential E1

CoolerMaster IC-Essential E1

CoolerMaster IC-Essential E1 Gray thermal grease, 3.4g, RG-ICE1-TG15-R1..

Редовна Цена 249 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

239 Ден.

Cooler Master Seidon 240V

Cooler Master Seidon 240V

Cooler Master Seidon 240V, AIO watercooler, Full Socket Support, Fan Dimensions: 120 x 120 x 25 mm, ..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,899 Ден.

Genius SlimStar 130 Keyboard

Genius SlimStar 130 Keyboard

Genius SlimStar 130 Keyboard, USB, Color: Black, Chocolate keys style with softly rounded edges..

529 Ден.

G&G RR-EP LQ630K BK

G&G RR-EP LQ630K BK

G&G RR-EP LQ630K BK, (C13S015307), Ribon Cartridge for Epson LQ630/LQ635K/LQ630K..

Редовна Цена 99 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

HDD 2.5

HDD 2.5" 750GB External Wester

HDD 2.5" 750GB External Western Digital Elements USB2.0 Black WDBUZG7500ABK-WESN..

Редовна Цена 3,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,099 Ден.

ASUS J1800I-C

ASUS J1800I-C

ASUS J1800I-C, (On-Board) Intel Dual-Core J1800 SoC onboard Processors, 2 x SO-DIMM, Max. 8GB, DDR3L..

Редовна Цена 2,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,599 Ден.

Samsung 250GB SSD 850 EVO 250

Samsung 250GB SSD 850 EVO 250

Samsung 250GB SSD 850 EVO 250 GB M.2, MZ-N5E250BW..

Редовна Цена 5,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,899 Ден.

USB Printer Cable

USB Printer Cable

USB Printer Cable, USB 2.0, Type A to B, pvc, copper, 4+30#, Length 1.5 Meters..

99 Ден.

Intel Pentium G4560 3.50GHz

Intel Pentium G4560 3.50GHz

Intel Pentium G4560 3.50GHz, BOX, Core Kaby Lake, 2 Cores, 4 Threads, 3MB Cache, Socket 1151, Proces..

Редовна Цена 3,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,499 Ден.

Canon Maxify MB2050 EUR InkJet

Canon Maxify MB2050 EUR InkJet

Canon Maxify MB2050 EUR InkJet Printer, Compact All-in-One for home offices, Print, Copy, Scan, Fax,..

7,499 Ден.

00-CB-131M056T3 SHINNY ZONE ho

00-CB-131M056T3 SHINNY ZONE ho

00-CB-131M056T3 SHINNY ZONE hold 56pcs (20pcs)..

Редовна Цена 199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Beats Solo HD On Ear Headphone

Beats Solo HD On Ear Headphone

Beats Solo HD On Ear Headphone Green, In-line remote & mic cable, carrying case, Length of Cable (m)..

Редовна Цена 8,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Компјутерска галантерија, Тастатури