Дознајте први за сите новости!

Genius SlimStar C130
Genius SlimStar C130

Genius SlimStar C130


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 649 Ден.
Бренд: Genius
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 43900
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Genius SlimStar C130, USB Keyboard + Mouse combo, Color: Black, Chocolate keys style with softly rounded edges
Напреден Филтер
Бренд Genius
Пакет (тастатура + глушец)
Приклучок USB
Платежни картички