Genius SlimStar 130 Keyboard, USB, Color: Black, Chocolate keys style with softly rounded edges

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Genius SlimStar 130 Keyboard

  • Бренд: Genius
  • Краток опис: Genius SlimStar 130 Keyboard, USB, Color: Black, Chocolate keys
  • Шифра: 43427
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена:

    529 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 529 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

PANASONIC RP-HT010E-H

PANASONIC RP-HT010E-H

PANASONIC RP-HT010E-H, Headphones , black color, Fashionable, Frequency Response 16 Hz - 22 kHz, 3.5..

449 Ден.

Philips SHB4305BK/00

Philips SHB4305BK/00

Philips SHB4305BK/00, Wireless Bluetooth headphones, Black, BASS+ Bass tube, Vibration mode, Sound i..

Редовна Цена 3,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

G&G NT-C0460

G&G NT-C0460

G&G NT-C0460, (TN6600), up to 6.000 pages, Toner Cartridge for Brother MFC 8300/8500/8600/8700 /9600..

Редовна Цена 1,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,599 Ден.

ASUS 24

ASUS 24" Wide VA249HE

ASUS 24" Wide VA249HE, Black, Panel Size: Wide Screen 23.8"(60.5cm) 16:9, True Resolution: 1920x1080..

Редовна Цена 7,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,299 Ден.

LOGIC Gaming Mouse LM-100 SHIE

LOGIC Gaming Mouse LM-100 SHIE

LOGIC Gaming Mouse LM-100 SHIELD, USB, Color Backlit, Sensor: 2000 DPI, Attractive and modern design..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

649 Ден.

25.99.8790-5 VALUE Multifuncti

25.99.8790-5 VALUE Multifuncti

25.99.8790-5 VALUE Multifunction Crimping Tool 8P+6P+4P..

Редовна Цена 749 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

749 Ден.

CoolerMaster Gaming Havoc Mous

CoolerMaster Gaming Havoc Mous

CoolerMaster Gaming Havoc Mouse, SGM-4002-KLLN1..

3,199 Ден.

SONY 10DPR47SP

SONY 10DPR47SP

SONY 10DPR47SP, 10x DVD+R 4.7GB Spindle (120min)..

250 Ден.

ASUS Wireless Mouse WT465

ASUS Wireless Mouse WT465

ASUS Wireless Mouse WT465, Color: Black, Wireless Technology: RF 2.4GHz, Dimensions: 106(L)*75.6(W)*..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

Corsair LED 12cm Fan AF120-LED

Corsair LED 12cm Fan AF120-LED

Corsair LED 12cm Fan AF120-LED, Blue, Single Pack, CO-9050015-BLED..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

759 Ден.

ASUS ROG MAXIMUS XI HERO

ASUS ROG MAXIMUS XI HERO

ASUS ROG MAXIMUS XI HERO, Intel Socket 1151 9th / 8th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron Proce..

Редовна Цена 18,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

17,499 Ден.

SONY MDRZX110W.AE

SONY MDRZX110W.AE

SONY MDRZX110W.AE, ZX series Foldable Over the ear Headphones, white, swivel pack and go, 30mm drive..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

CoolerMaster Gaming Mizar Lase

CoolerMaster Gaming Mizar Lase

CoolerMaster Gaming Mizar Laser Mouse, SGM-4005-KLLW1..

2,799 Ден.

Genius RS

Genius RS

Genius RS, KB-320E, Multimedia keyboard, PS2, Black, 4way pad, Palm rest..

Редовна Цена 499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Компјутерска галантерија, Тастатури