Бренд: Genius
Краток опис: Genius SlimStar 130 Keyboard, USB, Color: Black, Chocolate keys
Достапност:
Шифра: 43427
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 132
Редовна Цена:
529 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 529 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius SlimStar 130 Keyboard, USB, Color: Black, Chocolate keys style with softly rounded edges
Напреден Филтер
Бренд Genius
Пакет (тастатура)
Приклучок USB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира