Бренд: Genius
Краток опис: Genius KB-110X keyboard, Black, USB, Color Box, spill resistant
Достапност:
Шифра: 37475
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 73
Редовна Цена:
419 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 419 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius KB-110X keyboard, Black, USB, Color Box, spill resistant
Напреден Филтер
Бренд Genius

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира