Delux DLK-3100U Slim Multimedia Keyboard, with hair line drawing, Hot keys: 7 Keys, Keystroke lifetime: 10 million cycles, Coating black, USB port, MK layout, DELUX logo, Color box packing

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Delux DLK-3100U Slim Multimedi

  • Бренд: Delux
  • Краток опис: Delux DLK-3100U Slim Multimedia Keyboard, with hair line drawing
  • Шифра: 37464
    Гаранција: 90 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

14.99.5026-25 VALUE Notebook U

14.99.5026-25 VALUE Notebook U

14.99.5026-25 VALUE Notebook USB2.0 Hub,4ports,w. ps..

Редовна Цена 449 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

449 Ден.

CM Headset Ceres 500 PC & Cons

CM Headset Ceres 500 PC & Cons

CM Headset Ceres 500 PC & Console headset SGH-4600-KWTA1..

3,699 Ден.

19.06.2085-20 28-in-1 Screwdri

19.06.2085-20 28-in-1 Screwdri

19.06.2085-20 28-in-1 Screwdriver Set..

Редовна Цена 1,050 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,050 Ден.

Kingston 32GB SDHC Canvas Sele

Kingston 32GB SDHC Canvas Sele

Kingston 32GB SDHC Canvas Select 80R CL10 UHS-I, Speeds up to 80 MB/s Read, SDS/32GB..

Редовна Цена 649 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

639 Ден.

MasterFan Pro 140 Air Pressure

MasterFan Pro 140 Air Pressure

MasterFan Pro 140 Air Pressure RGB 3 in 1 with RGB LED Controller, 140 x 140 x 25 mm, 650-1,500 RPM ..

Редовна Цена 3,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,099 Ден.

Hama 57139 E 80 PC Active Spea

Hama 57139 E 80 PC Active Spea

Hama 57139 E 80 PC Active Speakers 2.0, black, USB, 3.5mm jack, on/off switch..

Редовна Цена 499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

Genius SW-5.1 1020 speakers

Genius SW-5.1 1020 speakers

Genius SW-5.1 1020 speakers, 26W, all from wood..

Редовна Цена 2,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,899 Ден.

Brother Cartridge BTD60BK Blac

Brother Cartridge BTD60BK Blac

Brother Cartridge BTD60BK Black (up to 6000pgs), for DCP-T310RE1..

Редовна Цена 570 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

570 Ден.

11.02.8826-10 ROLINE GOLD USB

11.02.8826-10 ROLINE GOLD USB

11.02.8826-10 ROLINE GOLD USB 2.0 Cable, A - Micro B, M/M, 1.8m..

Редовна Цена 369 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

369 Ден.

CoolerMaster Case HAF 912 Plus

CoolerMaster Case HAF 912 Plus

CoolerMaster Case HAF 912 Plus, M/B Type: Micro-ATX / ATX, 5.25" Drive Bays x 4, 3.5" Drive Bays x ..

Редовна Цена 5,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,499 Ден.

ASUS Wireless Router RT-N13

ASUS Wireless Router RT-N13

ASUS Wireless Router RT-N13, 300Mbps 802.11n WLAN Router with Green Network..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,499 Ден.

ASUS ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-G

ASUS ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-G

ASUS ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1070TI, Bus Standard: PCI E..

Редовна Цена 36,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

36,299 Ден.

S3674-50 HDMI High Speed Cable

S3674-50 HDMI High Speed Cable

S3674-50 HDMI High Speed Cable with Ethernet, M/M, black, 5m..

Редовна Цена 219 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

219 Ден.

MasterFan Pro 120 Air Pressure

MasterFan Pro 120 Air Pressure

MasterFan Pro 120 Air Pressure RGB 3 in 1 with RGB LED Controller, 120 x 120 x 25 mm, 650-1,500 RPM ..

Редовна Цена 3,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Компјутерска галантерија, Тастатури