Бренд: Delux
Краток опис: Delux DLK-3100U Slim Multimedia Keyboard, with hair line drawing
Достапност:
Шифра: 37463
Гаранција (дена): 90
Прегледи: 93
Редовна Цена:
399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 399 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Delux DLK-3100U Slim Multimedia Keyboard, with hair line drawing, Hot keys: 7 Keys, Keystroke lifetime: 10 million cycles, Coating black, USB port, US layout, DELUX logo, Color box packing
Напреден Филтер
Бренд Delux

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира