Delux DLK-6000P Standard Keyboard, Black, PS/2 port, MK layout, Delux logo, Color box packing

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Delux DLK-6000P Standard Keybo

  • Бренд: Delux
  • Краток опис: Delux DLK-6000P Standard Keyboard, Black, PS/2 port, MK layout,
  • Шифра: 37448
    Гаранција: 90 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 279 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 279 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 279 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS ROG-STRIX-RX560-O4G-EVO-G

ASUS ROG-STRIX-RX560-O4G-EVO-G

ASUS ROG-STRIX-RX560-O4G-EVO-GAMING, Graphics Engine: AMD Radeon RX 560, OpenGL®4.5, Video Memory: G..

Редовна Цена 10,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

Delux DLK-5109U Multimedia Fin

Delux DLK-5109U Multimedia Fin

Delux DLK-5109U Multimedia Finger identify KB, grey/ black, USB, MK layout, DELUX logo, Color box pa..

Редовна Цена 1,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

Genius SlimStar C130

Genius SlimStar C130

Genius SlimStar C130, USB Keyboard + Mouse combo, Color: Black, Chocolate keys style with softly rou..

649 Ден.

Genius SW-HF2.1 1700

Genius SW-HF2.1 1700

Genius SW-HF2.1 1700, 45W, wood speakers + subwoofer, Stylish diamond texture on satellite speakers..

Редовна Цена 3,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

11.04.5206-10 VALUE VGA Cable

11.04.5206-10 VALUE VGA Cable

11.04.5206-10 VALUE VGA Cable,HD15 M-HD15 M,6.0m..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

Nashua CD-R 52x

Nashua CD-R 52x

Nashua CD-R 52x, A Grade, 700MB, 80mins, 50pcs bulk..

Редовна Цена 10 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10 Ден.

11.99.9010-20 VALUE USB 3.1 Ca

11.99.9010-20 VALUE USB 3.1 Ca

11.99.9010-20 VALUE USB 3.1 Cable, A-C, M/M, 0.5m..

Редовна Цена 449 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

449 Ден.

14.02.5013-20 ROLINE USB 2.0 H

14.02.5013-20 ROLINE USB 2.0 H

14.02.5013-20 ROLINE USB 2.0 Hub "Black and White", 4 Ports, with Power Supply..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,299 Ден.

Philips SPA2335/12

Philips SPA2335/12

Philips SPA2335/12, Multimedia Speakers 2.1, Black, Compatible with any media, Audio systems: Freque..

Редовна Цена 2,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,499 Ден.

11.09.4339-20

11.09.4339-20

11.09.4339-20, ROLINE Cinch Extension Cable,RCA M-M,10.0m..

Редовна Цена 499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

BRATECK ESDA82

BRATECK ESDA82

BRATECK ESDA82, Tripod projection screen, 82" (1.81m x 1.23m), Hexangular housing with 70mm diamete..

Редовна Цена 2,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

17.03.1160-S ROLINE LCD Bridge

17.03.1160-S ROLINE LCD Bridge

17.03.1160-S ROLINE LCD Bridge, desk clamp..

Редовна Цена 4,190 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,190 Ден.

HDD 1TB Seagate 7200rpm

HDD 1TB Seagate 7200rpm

HDD 1TB Seagate 7200rpm, 64MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s Barracuda, ST1000DM010..

Редовна Цена 2,649 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,599 Ден.

ASUS DUAL-GTX1050-O2G-V2

ASUS DUAL-GTX1050-O2G-V2

ASUS DUAL-GTX1050-O2G-V2, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1050, Bus Standard: PCI Express 3.0, O..

Редовна Цена 8,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,199 Ден.

Тагови: Компјутери и IT опрема, Компјутерска галантерија, Тастатури