Бренд: Delux
Краток опис: Delux DLK-6000P Standard Keyboard, Black, PS/2 port, MK layout,
Достапност:
Шифра: 37448
Гаранција (дена): 90
Прегледи: 133
Редовна Цена:
279 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 279 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Delux DLK-6000P Standard Keyboard, Black, PS/2 port, MK layout, Delux logo, Color box packing
Напреден Филтер
Бренд Delux

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира