Brand: Modecom
Model: Modecom Optical Mouse MC-M9.1, USB, Color: Black/White, Resoluti
Stock:
Product Code: 15824
Warranty (days): 690
Viewed: 391

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Optical Mouse MC-M9.1, USB, Color: Black/White, Resolution: 800-1600 DPI, Dimension: 103 x 66 x 38 mm, Cable length: 180 cm, M-MC-00M9.1-200
Advanced Filter
Бренд Modecom
Related Products