Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Optical Mouse MC-M9.1, USB, Color: Black/White, Resoluti
Достапност:
Шифра: 15824
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 322

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Optical Mouse MC-M9.1, USB, Color: Black/White, Resolution: 800-1600 DPI, Dimension: 103 x 66 x 38 mm, Cable length: 180 cm, M-MC-00M9.1-200
Напреден Филтер
Бренд Modecom