Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Optical Mouse MC-M9, USB, Color: Black-Green, Resolution
Достапност:
Шифра: 15760
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 339

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Optical Mouse MC-M9, USB, Color: Black-Green, Resolution: 1000 DPI, Dimension: 103 x 66 x 37 mm, Cable length: 180 cm
Напреден Филтер
Бренд Modecom
Опис Глувци - Mouse
Можеби ќе Ве интересира