Бренд: Logic
Краток опис: LOGIC Optical Mouse LM-11, USB, Color: Black, Sensor: Optical,
Достапност:
Шифра: 15756
Гаранција (дена): 90
Прегледи: 491

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LOGIC Optical Mouse LM-11, USB, Color: Black, Sensor: Optical, 1000 dpi, Dimensions: 96 x 55 x 30 mm
Напреден Филтер
Бренд Logic
Опис Глувци - Mouse
Можеби ќе Ве интересира