Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Optical Mouse MC-M4, USB, Color: Black, Sensor: Optical,
Достапност:
Шифра: 15755
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 312

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Optical Mouse MC-M4, USB, Color: Black, Sensor: Optical, Resolution: 800 DPI, Dimensions: 102 x 60 x 41 mm
Напреден Филтер
Бренд Modecom
Опис Глувци - Mouse
Можеби ќе Ве интересира