Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Dual-Band Wireless Router RT-AC1200G+, Network Standard: IE
Достапност:
Шифра: 28488
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 733

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Dual-Band Wireless Router RT-AC1200G+, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6, External 5 dBi antenna x 4, Memory: 16 MB Flash, 128 MB RAM, Operating Frequency: 2.4 GHz/5 GHz, Encryption: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , WPS support, 10/100/1000 BaseT for LAN x 4, WAN x 1, USB 2.0 x 1, Buttons: WPS Button, Reset Button, Power Button, Package Content: RJ-45 Cable. Power adaptor, Quick Start Guide, Warranty Card
Напреден Филтер
Бренд Asus
Тип Рутери
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019