Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Dual-Band Wireless Router RT-AC55U, Network Standard: IEEE
Достапност:
Шифра: 28487
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 367

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Dual-Band Wireless Router RT-AC55U, Network Standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6, Detachable dipole antenna x 2, Memory: 128 MB Flash, 128 MB RAM, Operating Frequency: 2.4 GHz/5 GHz, Encryption: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , WPS support, 4 x RJ45 for 10/100/1000/Gigabits, WAN x 1, USB 2.0 x 1, USB 3.0 x 1, Buttons: WPS Button, Reset Button, Power Button, Package Content: 1 x RJ-45 cable, 1 x Power adapter, 1 x Support CD
Напреден Филтер
Бренд Asus
Тип Рутери
Можеби ќе Ве интересира