Бренд: KONICA MINOLTA
Краток опис: KONICA MINOLTA Laser printer Magicolor 1600W, GDI, paper input L
Достапност:
Шифра: 64006
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 402

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
KONICA MINOLTA Laser printer Magicolor 1600W, GDI, paper input LPF (200 sheets), paper output 100 sheets, 16MB, starter toner up to 0.5K
Напреден Филтер
Бренд KONICA MINOLTA
Можеби ќе Ве интересира