Бренд: KONICA MINOLTA
Краток опис: KONICA MINOLTA Laser printer PagePro 1350W, GDI, paper input 150
Достапност:
Шифра: 60110
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 506

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
KONICA MINOLTA Laser printer PagePro 1350W, GDI, paper input 150 sheets, paper output 100 sheets, 8MB, starter toner up to 1.5k
Напреден Филтер
Бренд KONICA MINOLTA
Можеби ќе Ве интересира