Бренд: Brother
Краток опис: Brother PTD600VPR1 Desktop, , Latin and Cyrillic keyboard, TZ ta
Достапност:
Шифра: 32450
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PTD600VPR1 Desktop, , Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes 3.5 to 24mm, Automatic Cutter, High speed print 30mm/s, Battery and adapter operation (PTD600VPR1)
Напреден Филтер
Тип Label Printer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones