Бренд: HP
Краток опис: HP LaserJet Pro MFP M28a Printer, Scaner, Copier, Compact design
Достапност:
Шифра: 32448
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 579

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP LaserJet Pro MFP M28a Printer, Scaner, Copier, Compact design, Print speed 18 ppm, Resolution 600x600, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Memory 32MB, Standard toner HP CF244A ( up to 1000 pgs.), White - W2G54A
Можеби ќе Ве интересира