Бренд: Brother
Краток опис: Brother DCPT710WR Ink Tank System Printer, Scanner, Copier, Wire
Достапност:
Шифра: 32442
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 462

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother DCPT710WR Ink Tank System Printer, Scanner, Copier, Wireless, ADF; Printer 11/6ipm, Resolution 1200 x 6000, Scan resolution 1200x2400dpi, Ram 128MB, Tray up to 150 sheets, Super high yield ink tanks up to BTD60BK/BT5000C/M/Y - 6000black/5000 colour prints, Hi-Speed USB 2.0, 1-line LCD display, USB 2.0 Hi-Speed - DCPT710WRE1
Напреден Филтер
Бренд Brother
Можеби ќе Ве интересира