Бренд: Brother
Краток опис: Brother DCPL2512D Laser Printer, Scaner, Copier, Duplex, Print 3
Достапност:
Шифра: 32434
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 804

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother DCPL2512D Laser Printer, Scaner, Copier, Duplex, Print 30 ppm 2400x600 , Scanner 2400x600, RAM 64 MB, 250 paper input tray, USB, High-yield toner cartridges TN2411/2421/DR2401 - DCPL2512DYJ1
Напреден Филтер
Бренд Brother
Тип MFC Laser
Можеби ќе Ве интересира