Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HLL2312D Mono Laser Printer, Duplex, Print 30 ppm, HQ1200 Print Resolution, 32 MB,GDI,250 paper input tray, Hi-Speed USB 2.0, High-yield toner cartridges TN1090 / DR1090 - HLL2312DYJ1
Напреден Филтер
Тип Ласерски
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones