Бренд: Brother
Краток опис: Brother PTD210VP Desktop, QWERTY keyboard, TZ tapes 3.5 to 12 mm
Достапност:
Шифра: 32425
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PTD210VP Desktop, QWERTY keyboard, TZ tapes 3.5 to 12 mm, 0mm/s print speed, Battery & adapter optiona, Graphic Display, Template library, Flat keyboards, 1TZE231(4m) ●Adapter AC ● Carry Case - PTD210VPYJ1
Напреден Филтер
Тип Label Printer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones