Бренд: Brother
Краток опис: Brother PTH110 Handheld, PC layout keyboard, TZ tapes 3.5 to 12m
Достапност:
Шифра: 32424
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 537

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PTH110 Handheld, PC layout keyboard, TZ tapes 3.5 to 12mm, Cutter with replaceable blade, 10 font styles; 250 symbols; 15 frames, Powered by battery or optional adapter - PTH110YJ1
Напреден Филтер
Бренд Brother
Тип Label Printer
Можеби ќе Ве интересира