Бренд: Brother
Краток опис: Brother HL1212W Mono Laser Printer, Wireless, Print 20 ppm,2400x
Достапност:
Шифра: 32419
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 709

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HL1212W Mono Laser Printer, Wireless, Print 20 ppm,2400x600, 32MB, 150 paper input tray, USB, 802.11 b/g/n (WLAN), Toner TN1030/DR1030, Black - HL1212WEYJ1
Напреден Филтер
Бренд Brother
Можеби ќе Ве интересира