Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC KX-FP207FX-S, Compact Plain Paper Fax - white, 14.4 kb
Достапност:
Шифра: 32401
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC KX-FP207FX-S, Compact Plain Paper Fax - white, 14.4 kbps modem, handset, 20-sheet paper tray, 10-page ADF, 28 page memory, Navigator Key, 50 contacts memory, caller ID
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones