Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC KX-FP218FX-S, Compact Plain Paper Fax - silver, with d
Достапност:
Шифра: 32400
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 273

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC KX-FP218FX-S, Compact Plain Paper Fax - silver, with digital Telephone Answering Machine, 14.4 kbps modem, handset, 20-sheet paper tray, 10-page ADF, 25 page memory, Navigator Key, Digital Speakerphone
Напреден Филтер
Бренд Panasonic
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019