Бренд: Brother
Краток опис: Brother PTE550W Handheld, QWERTY, TZe tapes 3,5 to 24 mm, Auto F
Достапност:
Шифра: 32390
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PTE550W Handheld, QWERTY, TZe tapes 3,5 to 24 mm, Auto Full&Half, Large Backlit graphic LCD w, High speed with barcode support, PC Style keyboard, 1TZE651, Lion battery, AC Adapter, USB cable, Carry Case, Wrist Strap - PTE550WVPYJ1
Напреден Филтер
Тип Label Printer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones