Бренд: Brother
Краток опис: Brother HLL2360DN Mono Laser Printer, Network, Duplex, Print 30
Достапност:
Шифра: 32379
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 608

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HLL2360DN Mono Laser Printer, Network, Duplex, Print 30 ppm, Resolution 2400x600, RAM 32 MB, 250 paper tray, Hi-Speed USB 2.0, Mobile Printing (iPrint&Scan app, Cloud, Apple Air), High-yield toner cartridges TN-2310/2320/DR2300 - HLL2360DNYJ1
Напреден Филтер
Бренд Brother
Можеби ќе Ве интересира