Бренд: Brother
Краток опис: Brother HLL2340DW Mono Laser Printer, Network, Duplex, WiFi, Pri
Достапност:
Шифра: 32361
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 479

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HLL2340DW Mono Laser Printer, Network, Duplex, WiFi, Print 26 ppm, HQ1200 Print Resolution, 32 MB, GDI, 250 paper input tray, USB, 10/100 Base-TX, Wi-Fi DirectTM, Print from Smartphones&Tablets, High-yield toner cartridges TN-2310/2320/DR2300 - HLL2340DWYJ1
Напреден Филтер
Бренд Brother
Можеби ќе Ве интересира