Бренд: Brother
Краток опис: Brother HLL2300D Mono Laser Printer, Duplex, Print 26 ppm, HQ120
Достапност:
Шифра: 32360
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 557

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HLL2300D Mono Laser Printer, Duplex, Print 26 ppm, HQ1200 Print Resolution, 8 MB,GDI,250 paper input tray, Hi-Speed USB 2.0, High-yield toner cartridges TN2310/2320 - HLL2300DYJ1
Напреден Филтер
Бренд Brother
Можеби ќе Ве интересира