Бренд: Brother
Краток опис: Brother DCPJ100 Advantage InkJet Printer, Scanner, Copier, Rapid
Достапност:
Шифра: 32354
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 682

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother DCPJ100 Advantage InkJet Printer, Scanner, Copier, Rapid Print speed up to 11 mono/6 colour ipm, High-yield catridge 2400mono/1300colour, Integrated flatbed scanner, Borderless Print A4/LTR/A6/Photo 10x15/Index Card/Photo-2L (LC529XLBK, LC525XLC/M/Y) - DCPJ100YJ1
Напреден Филтер
Бренд Brother
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019