Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 84191 Printer Dust Cover, antistatic, black, Made of specia
Достапност:
Шифра: 32347

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 84191 Printer Dust Cover, antistatic, black, Made of special, breathable textile material which protects the surface
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones