Бренд: Brother
Краток опис: Brother HL1112 Mono Laser Printer, Compact design, Print speed 2
Достапност:
Шифра: 32314
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 1231

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HL1112 Mono Laser Printer, Compact design, Print speed 20 ppm, Resolution 2400x600, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Starter toner up to 700pgs, Standard toner TN1030 (TN1050), Black - HL1112EYJ1
Напреден Филтер
Бренд Brother
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019