Бренд: Brother
Краток опис: Brother HL3140CW Printer, Wireless, Network, Localised, 18ppm,
Достапност:
Шифра: 32303
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HL3140CW Printer, Wireless, Network, Localised, 18ppm, Resolution 2400x600, Memory 64 MB, GDI, 250 paper input tray, Network, USBWireless IEEE 802.11b/g/n, Toner TN-241 / 245BK/C/M/Y DR-241CL- HL3140CWYJ1
Напреден Филтер
Тип Ласерски
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones