Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG SL-M2625/SEE Mono Laser Printer, Speed: 26 ppm, SPL, Res
Достапност:
Шифра: 32301
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 946

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG SL-M2625/SEE Mono Laser Printer, Speed: 26 ppm, SPL, Resolution: 4800x600 dpi, RAM 128MB, 150 sheets paper input tray, USB, Chasis: White, Toner: MLT-D116S
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Можеби ќе Ве интересира