Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG ML-2955DW/SEE Mono Laser Printer, Speed: 28 ppm, PCL5e,
Достапност:
Шифра: 32277
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 723

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG ML-2955DW/SEE Mono Laser Printer, Speed: 28 ppm, PCL5e, SPL, Duplex, Resolution: 1200x1200 dpi, RAM 64 MB, 250 sheets paper input tray, USB, Ethernet, Wireless, Chasis: Black, Toner:MLT-D2092
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Можеби ќе Ве интересира