Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother FAXT106YD1, Localised, Plain Paper Thermal Transfer Fax 14400 bps, Copier, Fax Telephone Switch, Integrated telephone handset, Digital answer machine
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones