Бренд: Brother
Краток опис: Brother QL700YJ1 Label Printer, DK tape and DK label up to 62 mm
Достапност:
Шифра: 32200
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 706

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother QL700YJ1 Label Printer, DK tape and DK label up to 62 mm width, 150 mm/s print speed, 300DPI resolution, Durable Automatic Cutter, LED, USB Port, 1DK11201 (100 lables), 1DK22205 (8m), USB and mains cable
Напреден Филтер
Бренд Brother
Можеби ќе Ве интересира