Бренд: Brother
Краток опис: Brother QL570YJ1 Label Printer, DK tape and DK label up to 62 mm
Достапност:
Шифра: 32174
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother QL570YJ1 Label Printer, DK tape and DK label up to 62 mm width, 110 mm/s print speed, Fine resolution, Automatic Cutter, USB Port, 1DK11201 (100 lables), 1DK22205 (8m), USB and mains cable
Напреден Филтер
Тип Label Printer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones