Бренд: Brother
Краток опис: Brother PT2700VP Desktop, Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes
Достапност:
Шифра: 32160
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 297

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PT2700VP Desktop, Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes 3.5 to 24mm, Automatic Cutter, Battery and adapter operation (PT2700VPR1)
Напреден Филтер
Бренд Brother
Можеби ќе Ве интересира