Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PT2700VP Desktop, Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes 3.5 to 24mm, Automatic Cutter, Battery and adapter operation (PT2700VPR1)
Напреден Филтер
Тип Label Printer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA