Бренд: Canon
Краток опис: Canon MX-300 + FAX, inkjet multifunctional, pronter, scanner ,FA
Достапност:
Шифра: 32093
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 723

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Canon MX-300 + FAX, inkjet multifunctional, pronter, scanner ,FAX, copier
Напреден Филтер
Бренд Canon
Можеби ќе Ве интересира