Бренд: Brother
Краток опис: Brother Cartridge LC121C Cyan (up to 300pgs) for DCP-J132W/DCP-J
Достапност:
Шифра: 31790
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother Cartridge LC121C Cyan (up to 300pgs) for DCP-J132W/DCP-J152W/DCP-J552DW/MFC-J470DW
Напреден Филтер
Тип Toner Cartridge
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones