Бренд: AOC
Краток опис: AOC FullHD LED Backlit Gaming Monitor G2590PX, Panel Size: 24.5i
Достапност:
Шифра: 27670
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 556

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AOC FullHD LED Backlit Gaming Monitor G2590PX, Panel Size: 24.5inch, Panel type: TN, Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 144 Hz, Response time (typical): 1 ms, Freesync, 2x2w speakers, Brightness: 400 cd/m², SmartContrast: 50,000,000:1, Contrast ratio (typical): 1000:1, Signal Input: VGA (Analogue), HDMI 1.4 (digital)x2, Display Port 1.2 (digital), G2590PX
Можеби ќе Ве интересира