Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Xonar DG 5.1 PCI Sound Card with built in Headphone Amp, GX
Достапност:
Шифра: 18043
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 571

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Xonar DG 5.1 PCI Sound Card with built in Headphone Amp, GX2.5 for realistic 3D audio effects, powers up every sound detail in gaming, 3 gain modes for different usage scenarios, Dolby Headphone for an immersive 5.1 surround imaging
Можеби ќе Ве интересира