Бренд: Corsair
Краток опис: Corsair Professional Platinum Series HX1200i, EU version, CP-902
Достапност:
Шифра: 22685
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 408

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Corsair Professional Platinum Series HX1200i, EU version, CP-9020070-EU
Напреден Филтер
Бренд Corsair
Можеби ќе Ве интересира