Бренд: Corsair
Краток опис: Corsair Enthusiast Series RM650x Power Supply, Fully Modular 80
Достапност:
Шифра: 22683
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 688

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Corsair Enthusiast Series RM650x Power Supply, Fully Modular 80 Plus Gold 750 Watt, EU Version, CP-9020091-EU
Напреден Филтер
Бренд Corsair
Можеби ќе Ве интересира