Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master MasterWatt 750W, 80Plus Bronze, Fan type: LDB fan,
Достапност:
Шифра: 22667
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master MasterWatt 750W, 80Plus Bronze, Fan type: LDB fan, Active PFC, EU Cable, Efficiency: 85% Typically, Connectors: M/B 20+4 Pin x 1, CPU 4+4 Pin x 1, SATA x 9, Peripheral 4 Pin x 3, FDD Cable 4 pin x 1, PCI-e 6+2 Pin x 4, Protections: OCP / OVP / UVP / OPP / OTP / SCP, P/N: MPX-7501-AMAAB-EU
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones