Бренд: Power Box
Краток опис: Power Box F760 GAMING ATX Chassis case, I/O Ports: USB 3.0 x 1,
Достапност:
Шифра: 22694
Прегледи: 2034

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Power Box F760 GAMING ATX Chassis case, I/O Ports: USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1 HD Audio, 3*LED double side halo fan with RED color in fornt panel, Drive bays: 5.25" external x 1, 3.5"internal x 3, SSD Bay x 4, PCI Slots: 7, Support Cable Management, PVC dustproof mesh under PSU position, FULL ACRYLIC SIDE PANEL, Braun box
Напреден Филтер
Бренд Power Box
Можеби ќе Ве интересира