Бренд: Power Box
Краток опис: Power Box SY-138B, ATX Chassis case, I/O Ports: USB 3.0 x1 USB 1
Достапност:
Шифра: 22692
Прегледи: 1278

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Power Box SY-138B, ATX Chassis case, I/O Ports: USB 3.0 x1 USB 1.1 x 1, Audio, Drive bays: 5.25" external x 2, 3.5"internal x 3, SSD Bay x 3, Power supply ATX 550W, With 200W real, 20+4pins, 1 x 4-pin P4 Connector, 2 x SATA Connector, 2 x IDE Connector, 12cm fan, EU power cord, Brown box
Напреден Филтер
Бренд Power Box
Можеби ќе Ве интересира