Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster Case K380, Transparent Side Panel Window, 1x 12cm f
Достапност:
Шифра: 22664
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 751

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster Case K380, Transparent Side Panel Window, 1x 12cm fan Front, USB 3.0 port internal, RC-K380-KWN1
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
Тип Без напојување
Можеби ќе Ве интересира