Дознајте први за сите новости!

CoolerMaster Case K350
CoolerMaster Case K350

CoolerMaster Case K350


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 3,999 Ден.
48 Рати Без Камата 84 Ден.
Бренд: Cooler Master
Гаранција (Дена): 1800
Шифра: 22648
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
CoolerMaster Case K350, 500W Real TMaster PSU, Transparent Side Panel Window, M/B Type: Micro-ATX, ATX, 5.25`` Drive Bays x 3, 3.5`` Drive Bays x 7, Expansion Slots x 7, RC-K350-KWN2-EN + TM500-PSSRM3-BU
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
Платежни картички